Elektronická kniha:

DENNÍK OPATROVATEĽKY

Cesta do hlbín opatrovateľskej duše

Volám sa Marta Kluchová. Pracujem ako opatrovateľka seniorov v Rakúsku a vo voľnom čase rada cestujem, čítam a píšem. Som zberateľka príbehov- hlavne opatrovateľských. Rada ich čítam, ale aj píšem. Najskôr som písala sama pre seba, dnes už väčšinu toho, čo napíšem posielam do sveta. Verím, že tým môžem inšpirovať mnohé ženy, ktoré sa tak ako ja rozhodli neprijímať pasívne to, čo im osud nadelil, ale zobrať svoj život do vlastných rúk.
Marta Kluchová

Napísala som pre Vás príbeh o všetkom, čo som zažila a zažívam počas šiestich rokov opatrovania v Rakúsku a Nemecku.

Do eBooku som dala moje osobné príbehy, zážitky a skúsenosti.

Ebook= elektronická kniha: Dostanete ju e-mailom a budete ju čítať vo svojom počítači, alebo tablete. Oproti papierovej knihe má mnoho výhod. Sú v nej funkčné odkazy, cez ktoré sa prekliknete priamo na užitočné stránky a tiež ju môžem kedykoľvek aktualizovať- pridávať do nej nové informácie. Elektronická kniha šetrí životné prostredie aj miesto vo Vašej knižnici.

JE TENTO E-BOOK PRE VÁS?

Skúste si odpovedať na tieto otázky: 

Pracujete ako opatrovateľka?
Chystáte sa zmeniť svoj život a vyraziť za prácou do sveta?
Máte rada opatrovateľské príbehy?
Zaujíma Vás svet opatrovateliek a ich klientov?

A k tomu navyše máte rada/rád príbehy zo života?

Ak je odpoveď na niektorú z mojich otázok "ÁNO"...

POTOM ROZHODNE ČÍTAJTE ĎALEJ!

Ukážem Vám, že žena, pracujúca v cudzine, nemusí žiť iba polovičný život a čakať netrpezlivo na koniec pracovného turnusu.

KÚSOK Z MôJHO PRÍBEHU

Som samostatná a všestranná žena a matka dvoch úžasných mladých ľudí. Milujem rozmanitosť života, výlety, históriu, prírodu. Robím to, čo chcem a som vďačná za každý nový deň. Baví ma inšpirovať ľudí k tomu, aby sa nebáli prekračovať vlastné hranice.
Som multifunkčná žena, žijúca dva plnohodnotné a zároveň rozdielne životy. Na Slovensku som mamou, v Rakúsku opatrovateľkou. Robí mi radosť prepájať tieto dva svety a žiť oba moje životy naplno. Nečakám na "až". Cestujem, čítam, píšem, vzdelávam sa, radujem sa zo života a ľúbim svojich blízkych. Ako v práci, tak i doma.

Pred pár rokmi som však bola klasický zamestnanec. Celý týždeň som sa tešila na víkend, aby som ho potom prežila v strese a depresii z toho, že rýchlo skončí a zase budem musieť otročiť v robote, ktorá ma nebavila. Rozhodla som sa to zmeniť.

Z MIESTA SOM SA POHLA AŽ PO ŠTYRIDSIATKE, S DLŽOBOU NA ÚČTE A SLABOU NEMČINOU

Dnes žijem striedavo vonku a doma a viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie aké som kedy urobila. Vyriešila som si finančnú situáciu aj krachujúci život a viem, že kráčam dobrým smerom.

Vďaka práci v Rakúsku sa mi podarilo splatiť dlhy, naučila som sa po nemecky, plním si moje cestovateľské sny.
Pracujem iba šesť mesiacov v roku a druhých šesť mesiacov si užívam voľno, podľa svojich predstáv a mám pri tom aj čas na rodinu.

 Teraz   sa   mám   takto

ZAŽILA SOM VŠELIČO, DOBRÉ, AJ ZLÉ, VECI, KTORÉ BY SOM DOMA NIKDY NEZAŽILA.
VŠETKO, ČÍM SOM SI PREŠLA  VÁM PRINÁŠAM V TOMTO E-BOOKU.

ČO NÁJDETE V TEJTO ELEKTRONICKEJ KNIHE

Príbehy, príbehy a zase len príbehy. Žiadna teória, ani suché návody, ako začať pracovať v zahraničí. Tie máte možnosť si prečítať v e-booku MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY. Tento e-book je písaný čiste formou príbehu. Niečo ste už mali možnosť čítať na mojom blogu, v e-booku sú ale aj príbehy, ktoré medzi článkami na blogu nenájdete a ktoré som zatiaľ nikde inde neuverejnila.


Ako to v e-booku vyzerá?ČO NÁJDETE V TOMTO E-BOOKU

Môj príbeh- na ceste k opatrovaniu

Ako som žila kedysi, ako žijem dnes

Praktické tipy na zvládnutie pobytu v cudzine

Rady a tipy, ako sa popasovať so smútkom za domovom, so strachom z nového, s rôznymi trápeniami začínajúcej, aj pokročilej opatrovateľky

Môj pohľad na život a prácu v zahraničí

Počas obdobia stráveného vo svete, som sa ocitla v rôznych situáciách, ktoré ma zaskočili a musela som ich riešiť. Vďaka mojej knihe Vás už tieto situácie neprekvapia a nezaskočia. Načo sa učiť na vlastných chybách? Už som ich urobila za Vás. 🙂

Príbehy z mojej opatrovateľskej praxe aj z môjho súkromného života

Vychádzam s kožou na trh a poodhalím Vám kúsok môjho súkromia

PRE KOHO JE KNIHA URČENÁ

  • Pre ženy BEZ VEKU, ktoré chcú vo svojom živote niečo zmeniť, zažiť.
  • Pre mladých ľudí, ktorí nemajú chuť drieť na Sk za slovenskú minimálnu mzdu- práca v rakúskej, alebo nemeckej rodine môže byť dobrá alternatíva na rozbeh do života.
  • Pre každého, kto už pracuje, alebo chce pracovať ako opatrovateľ/ka v zahraničí.
  • Pre každého, koho zaujíma život opatrovateliek a ich klientov.

ČO O E-KNIHE HOVORIA JEJ ČITATEĽKY

Marta Kluchová je výjimečná osobnost, před níž smekám. Dokázala se vzepřít osudu a najít cestu vedoucí k lepšímu životu pro sebe i pro své blízké. Při četbě jejího eBooku DENNÍK OPATROVATEĹKY Cesta do hlbín opatrovateĺskej duše mi vlhly oči a mrazilo mne v zádech. Mezi řádky jsem však vyčetla jednu významnou věc: kritiku společnosti, která skupině současných žen nedává šanci vychovávat své děti tak, jak by si představovaly a jak by bylo žádoucí. Těžká práce dělnic třísměnného provozu vychovává z těchto žen uštvané jedince, kteří nemají dostatek sil na svou mateřskou roli, ale nemají ani dostatek prostředků k zajištění potřeb své rodiny. Odejdou - li za prací do zahraničí, vzdávají se z části vlivu na výchovu svých dětí. To neprospívá ani jim samým, ani jejich rodinným příslušníkům a v důsledku ani celé společnosti. Práci Marty Kluchové, kdy radí začínajícím podnikatelkám, považuji za nadčasovou. Pavla Součková, zakladatelka projektu Rodinné hnízdo snů
Pavla SoučkováZakladatelka projektu Rodinné hnízdo snů

PRIPRAVILA SOM PRE VÁS SKVELÉ BONUSY, KTORÉ DOSTANETE AKO DARČEK

BONUS 1: Zľava 3 eurá na Ebook MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY

E-book MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY stojí 12,90 eur. Pokiaľ si ale zakúpite e-book DENNÍK OPATROVATEĽKY, získate možnosť zakúpiť si e-book za cenu 9,90 eur. Zvyšné 3 eurá zaplatím za Vás.


BONUS 2: AKTUALIZÁCIA EBOOKU

Elektronická kniha má oproti papierovej knihe tú výhodu, že ju pre Vás môžem stále vylepšovať a pridávať do nej nové, hodnotné informácie, či kapitoly.
Kedykoľvek eBook aktualizujem, prerobím, vylepším, pošlem Vám jeho vynovenú verziu ZDARMA.


BONUS 3: Mp3- MEDITAČNÁ NAHRÁVKA PRE OPATROVATEĽKY

 

Jediný BONUS, ktorý sa dá samostatne kúpiť, vy ho však získate zDARma- ako darček k  eBooku MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY.

Viac o meditačnej nahrávke sa dočítate NA TEJTO STRÁNKEVšetky tieto bonusy dostanete ako darček k eBooku MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY, úplne zdarma, 14 dní po zakúpení eBooku.

E-KNIHA DENNÍK OPATROVATEĽKY STOJÍ

0
eur
vrátane všetkých bonusov

Je to výborná cena, lebo som do tejto knihy dala mnoho energie a času. Písala som ju po nociach, zabúdala som jesť a spať, zháňala som si informácie, samotné bonusy som tvorila pol roka. Plakala som, keď ma zrádzala technika... Dala som do tejto e-knihy kus samej seba. Preto má pre mňa oveľa vyššiu hodnotu, než je cena, ktorú som určila. Verím, že e-kniha bude mať hodnotu aj pre Vás.

Objednajte si svoju
e-knihu ešte DNES!.

Po kliknutí na tlačidlo budete presmerovaní na objednávkovú stránku, kde nájdete obsah e-knihy a objednávkový formulár. Kliknite na tlačítko a objednajte si e-knihu.