elektronická mini- kniha:

A BUDEM ŠŤASTNÁ

Jednoduchý návod, ako si každý deň zlepšiť náladu

Na Slovensku som mamou, v Rakúsku opatrovateľkou. Baví ma prepájať tieto dva svety s mojou vášňou k cestovaniu, k sebarozvoju a ku knihám. Na vlastnom príklade ukazujem opatrovateľkám, že žena, pracujúca v cudzine nemusí žiť iba polovičný život a čakať netrpezlivo na koniec pracovného turnusu Učím ženy, ako byť šťastná doma aj vo svete. Marta Kluchová

Na zlepšenie nálady a celkovej kvality života, existujú rôzne pomôcky. Ja sama ich používam niekoľko a jednu - moju obľúbenú Vám teraz opíšem a naučím Vás ju používať.

  • Túto metódu som začala používať, keď som začínala pracovať ako opatrovateľka v zahraničí.
    Pracovala som a pracujem na turnusy, ďaleko od domova a nech sa mám akokoľvek dobre, často sa mi stane, že sa neubránim smútku za domovom, za rodinou, že ma trápi, keď v dôležitých chvíľach nie som s ľuďmi, ktorých ľúbim.
  • V takých chvíľach človek zvykne prepadnúť sebaľútosti a potom už sa nabaľuje jeden smútok za druhým, začneme sa motať v začarovanom kruhu a nezostáva iné, len sa z neho dajako dostať von.
  • Okolnosti a udalosti v našom živote niekedy nedokážeme zmeniť, ale môžeme zmeniť náš prístup k nim tým, že si budeme vedome udržiavať pozitívnu a veselú myseľ.

  • To sa dá naučiť a ja Vám v tomto eBooku veľmi rada ukážem, jednoduchý a rýchly spôsob, ktorý sama používam a funguje mi skvele.
  • Stačí, keď zadáte svoj email do formulára a ja Vám o pár minút pošlem do vašej emailovej schránky váš návod na zlepšenie a udržanie si dobrej nálady.
0
Čitateľov už vykročilo na cestu za svojím každodenným šťastíčkom 🙂

Zdajte svoju emailovú adresu a kliknite na tlačítko. O chvíľu k vám priletí váš e-book. Vážim si vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam. Z odberu emailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť