Elektronická kniha:

MÔJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY

Praktický a podrobný sprievodca opatrovateľským svetom. Pre všetky skvelé ženy, ktoré pracujú, alebo chcú pracovať ako opatrovateľka v cudzine

Driete celý mesiac za slovenskú minimálnu mzdu a máte už toho dosť?
Chcete si vyskúšať prácu v zahraničí, ale neviete, ako na to, čoho sa vyvarovať, na čo si dať pozor, aby ste sa nedostali do problémov?
Túžite cestovať, spoznávať nové krajiny, ale nemáte na to dosť peňazí, času, odvahy?

A k tomu naviac máte rada inšpiratívne príbehy zo života?

Ak je odpoveď na niektorú z mojich otázok "ÁNO"...

POTOM ROZHODNE ČÍTAJTE ĎALEJ!

Ukážem Vám, že žena, pracujúca v cudzine, nemusí žiť iba polovičný život a čakať netrpezlivo na koniec pracovného turnusu.

Som žena ako každá iná. Mama a tiež opatrovateľka seniorov, ktorá 8 rokov pracovala v zahraničí. O tom, že raz pôjdem pracovať do zahraničia som sa rozhodovala veľmi dlho a ťažko. Veľmi som chcela a zároveň som mala strach. Čo by som vtedy na začiatku bola dala za to, keby som mala v rukách nejakého uceleného sprievodcu, v ktorom nájdem od A po Z všetko, od starostlivosti o seniorov, cez varenie, základnú orientáciu v predpisoch a vo všetkom, čo si treba vedieť vybaviť, až po psychohygienu. Vytvorila som podrobného sprievodcu, ktorý uľahčí začiatky iným opatrovateľkám.

Vy už to také ťažké mať nebudete. V tejto
e-knihe nájdete všetko potrebné na rozjazd práce opatrovateľky seniorov v zahraničí a rôzne praktické tipy, ktoré využijete aj ako zabehnutá opatrovateľka

A na spestrenie, moje osobné príbehy, zážitky a skúsenosti.

Budem Vaša osobná sprievodkyňa a dám Vám všetko, čo som sa za tých 8 rokov práce opatrovateľky v cudzine naučila. 

KÚSOK Z MôJHO ŽIVOTNÉHO PRÍBEHU, KTORÝ MA DOVIEDOL K PRÁCI V ZAHRANIČÍ

V Rakúsku som opatrovateľkou a doma na Slovensku mamou dvoch úžasných mladých ľudí a jedného malého princa. Milujem rozmanitosť života, výlety, históriu, prírodu. Robím to, čo chcem a som vďačná za každý nový deň. Baví ma inšpirovať ľudí k tomu, aby sa nebáli prekračovať vlastné hranice.
Žijem dva plnohodnotné a zároveň rozdielne životy. Prepájam môj opatrovateľský svet s životom v kruhu mojich blízkych a žijem oba moje životy naplno. Nečakám na "až". Cestujem, čítam, píšem články a knihy pre opatrovateľky, učím sa nové veci, radujem sa zo života a ľúbim svoju rodinu a priateľov. Ako v práci, tak i doma.

Pred pár rokmi som však bola klasický uštvaný zamestnanec. Celý týždeň som sa tešila na zaslúžený víkend, ktorý som potom aj tak prežila v strese a depresii z toho, že tie dva dni rýchlo skončia a zase budem musieť otročiť v nezáživnej robote, ktorá ma ani trocha nebavila. Rozhodla som sa to zmeniť.

Z MIESTA SOM SA POHLA AŽ NA PRAHU ŠTYRIDSIATKY, SO  SLABOU NEMČINOU

Dnes žijem striedavo vonku a doma a viem, že kráčam dobrým smerom.

Vďaka práci v Rakúsku som sa naučila po nemecky, spoznala novú krajinu, nových ľudí, plním si moje cestovateľské sny.

PRÁCNE SOM ZOZBIERALA VEĽA UŽITOČNÝCH A POTREBNÝCH INFORMÁCIÍ A NABRALA MNOHO SKÚSENOSTÍ A POZNATKOV Z OPATROVATEĽSKEJ ČINNOSTI A ZO ŽIVOTA V ZAHRANIČÍ. VIEM, ČOMU SA TREBA VYHNÚŤ, NA ČO SI DAŤ POZOR...
VŠETKO, ČO SOM SA NAUČILA  VÁM PRINÁŠAM V TEJTO E-KNIHE.

V tejto praktickej príručke nájdete všetko potrebné k začatiu práce ako opatrovateľka v nemecky hovoriacich krajinách. A na spestrenie, moje osobné príbehy, zážitky a skúsenosti.

Administratíva a všetko čo potrebujete vybaviť k živnosti v Rakúsku

E-book vám pomôže v orientácii pri vybavovaní živnosti, poistenia, prechodného bydliska a iných dôležitých záležitostí.

Odkazy na dôležité stránky a užitočné fb skupiny

Zoznam agentúr, opatrovateľských kurzov, užitočných stránok

Praktické tipy na zvládnutie cudzieho jazyka

Rady a tipy, ako sa popasovať s učením cudzieho jazyka. Ak dodržíte pár jednoduchých zásad a urobíte si z nich návyk, aj vy sa môžete naučiť cudzí jazyk a to aj vo vyššom veku.

Môj pohľad na život a prácu v zahraničí

Počas obdobia stráveného vo svete, som sa ocitla v rôznych situáciách, ktoré ma zaskočili a musela som ich riešiť. Vďaka mojej knihe Vás už tieto situácie neprekvapia a nezaskočia. Načo sa učiť na vlastných chybách? Už som ich urobila za Vás. 🙂

Príbehy z mojej opatrovateľskej praxe aj z môjho súkromného života

Vychádzam s kožou na trh a poodhalím Vám kúsok môjho súkromia

VŠETKO PEKNE, "POHROMADE", BEZ ZDĹHAVÉHO BLÚDENIA A PÁTRANIA V INTERNETOVEJ DŽUNGLI. 


PRE KOHO JE KNIHA URČENÁ

  • Pre ženy, ktoré chcú vo svojom živote niečo zmeniť, zažiť.
  • Pre každého, kto nemá chuť drieť na Sk za slovenskú minimálnu mzdu. Práca v rakúskej, alebo nemeckej rodine môže byť dobrým odrazovým mostíkom na rozbeh nového života.
  • Pre každého, kto už pracuje, alebo chce pracovať ako opatrovateľ/ka v zahraničí.
  • Pre každého, koho zaujíma život opatrovateliek a ich klientov.

ČO O E-KNIHE HOVORIA JEJ ČITATEĽKY

Tešila som sa na toto dielko a eBook pre mňa splnil očakávania. Každá žena, ktorá cestuje do zahraničia potrebuje aspoň základnú výbavu informácií, ktorá tu doteraz chýbala. Určite doporučujem, pretože najlepšie sú rady zo života, ktorými sa môžeme inšpirovať. Marta opisuje svoje skúsenosti a dáva veľmi konkrétne tipy, ak ste práve vo fáze rozhodovania - ako ďalej. Som rada, že nás je viac a viac, čo sme sa pustili do písania a zviditeľňujeme prácu opatrovateliek v zahraničí. To, že sa potrebuje človek o seba starať platí pri 24hodinových službách dvojnásobne, preto určite doporučujem čítať a starať sa o seba. Iba tak sa dá viesť pekný dvojitý život opatrovateľky! Viem o tom tiež svoje 🙂
Alena DudášováAutorka projektu SKVELÁ OPATROVATEĽKA www.skvelaopatrovatelka.sk
EBook doporučuji všem ženám, které chtějí v životě žít a nejen přežívat a rozhodly se odjet zkusit štěstí jako pečovatelka v Rakousku nebo Německu. E-kniha MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY komplexně pojímá vše, co je potřeba vědět a udělat před nástupem do ciziny a vydat se tak na novou životní etapu, díky které si už budete moci plnit své sny a zajistit se i po finanční stránce. Stejně tak nás autorka provází počas opatrování a sdílí v eBooku své vlastní zkušenosti, kterých za více jak čtyři roky, opravdu není málo. Našla jsem v něm také užitečné odkazy na vyřízení všeho nutného "papírování" během opatrování. Neméně důležitá je část, kde máme řešení, jak vše zvládat po psychické stránce. To si leckdy člověk dopředu ani nedokáže úplně představit. Dle těchto návodů už budete vše zvládat mnohem lépe a také ušetříte spoustu času hledáním odpovědí na různých místech Internetu, metodou "pokus-omyl", či stylem "jedna paní povídala".
Adéla KubešováNAVIGÁTORKA DO ANGLIE A ZA OVLÁDNUTÍM ANGLIČTINY www.adelakubesova.cz
Ač nejsem slovenka, považuji tento e-book za opravdu důležitý pro každou ošetřovatelku, která se rozhodne pracovat u našich republikových sousedů. Přečetla jsem ho jedním dechem. Obsahuje všechny potřebné informace včetně odkazů na agentury, postupů při registraci a také zkušenosti s různými typy klientů. Dvojí život ošetřovatelky ušetří spoustu času, ukáže začínajícím klady i zápory této profese a usnadní rozjezd v zahraničí.
Radka Hýžová
Ahoj Marti, děkuji Ti za zaslání ebooku. Byla jsem velmi zvědavá, protože žiji na střídačku v Čechách a v Kanadě, takže mě zajímá život krajanů v cizích zemích. Přečetla jsem e-book bez přestávky, je to velmi silné a poutavé čtení a zároveň plné užitečných informací. Napsala jsi to krásně.
Zdena Luksová
Pekný večer Martula, tvoj e-book je veľmi obsažný čo sa týka informácii a určite by mi pomohol keby som sa rozhodovala zmeniť svoj život a dať sa na dráhu opatrovateľky. Dlhé roky som stála na opačnej strane, zháňala som prácu pre ľudí. Dokonca pred rokmi som sa snažila dostať ku kontraktu na sprostredkovanie práce opatrovateliek v Rakúsku,žiaľ zatiaľ je to nesplnený sen. Možno niekedy urobíme spolu biznis 😉 . Je to super, ešte som nevidela, aby si niekto dal námahu dať dokopy toľko informácii. Prečo ich chceš dať všetky naraz? Ja by som e-book rozdelila na 2 až 3. Je dosť dlhý a viem veľmi dobre pochopiť, ako si sa snažila dostať zo seba všetky pocity, poznatky, ktoré si zažila počas štyroch rokov. E-book mi poskytol praktické informácie, citovo ma vyzbrojil, že nie je to ľahká cesta, ale keď chcem, dokážem to. Je z neho cítiť, že si dala do jeho tvorby kus srdca a úprimnosť pomôcť všetkým, ktorí budú o informácie stáť. Kto by si ho kúpil? Myslím, že každý, kto sa zaoberá myšlienkou dať sa na dráhu opatrovateľky.Tvoj e-book je naozaj podnetný nielen pre budúce opatrovateľky, ale pre všetkých ľudí, ktorí sa rozhodujú zmeniť spôsob života, posunúť sa ďalej, získať nové životné skúsenosti.
Janka ČerveňanováExpert na účtovníctvo, dane a ich optimalizáciu. Pripravuje projekt: Účtovníctvo hrou pre každého.
Milá Martuška,chcela by som sa Vám pochváliť. Vďaka Vašej inšpirácii som sa po ukončení opatrovateľského kurzu a pol roku odhodlávania konečne rozhodla zmeniť svoj život a posunúť sa ďalej. Nebolo to vôbec ľahké, dlho som svoje rozhodnutie zvažovala a dosť o sebe pochybovala, ale nakoniec som to predsa urobila - prvýkrát vo svojom živote som dala výpoveď zo zamestnania, z ktorého sa odchádza len do dôchodku. A som veľmi rada, že som sa takto rozhodla. Nakoľko som s nemeckým jazykom problém nemala, podarilo sa mi celkom rýchlo získať dobrú prácu. Som veľmi spokojná a hlavne nezávislá a sebestačná. Veľmi pekne ďakujem aj za Váš darček aj keď najväčším darom je pre mňa práve to "nakopnutie".
Katka M.Opatrovateľka
Martuška ďakujem! Som nadšená z týchto bonusov. Moc si cením to množstvo hodín, ktoré si strávila nad zbieraním citátov. Tento bonus je pre mňa neoceniteľný! Myslím si, že veľmi zaujme každého milovníka múdrych myšlienok. Veľká vďaka.
Zdenka NémethováPsychologička, trénerka vzťahov www.zdenkanemethova.sk
Hoci nie som opatrovateľka a ani sa nechystám, obdivujem ženy, čo sa na toto podujmú. Táto kniha bola veľmi zaujímavá, s užitočnými informáciami pre budúce opatrovateľky, popretkávaná vtipnými príbehmi. Jediné, čo mi chýbalo, boli fotky z potuliek, na ktoré sa, dúfam, môžem tešiť v ďalšom pokračovaní 🙂
Marcela ŠmýkalováExpertka na ručné práce, výrobu šperkov a darčekových predmetov. Facebook: DARČEKOVÝ SVET http://www.sashe.sk/Storybrooke

PRIPRAVILA SOM PRE VÁS SKVELÉ BONUSY, KTORÉ DOSTANETE AKO DARČEK, 14 DNÍ PO ZAKÚPENÍ E-KNIHY

BONUSY PRE VÁS


BONUS 3: Ebook NEMECKÉ MINIMUM PRE OPATROVATEĽKY

 

Od učiteľky nemčiny Michaely Skopalovej. Potrebné nemecké slovíčka a slovné spojenia, ktoré pri práci opatrovateľky určite využijete.


BONUS 4: AKTUALIZÁCIA EBOOKU

Elektronická kniha má oproti papierovej knihe tú výhodu, že ju pre Vás môžem stále vylepšovať a pridávať do nej nové, hodnotné informácie, či kapitoly.
Kedykoľvek eBook aktualizujem, prerobím, vylepším, pošlem Vám jeho vynovenú verziu ZDARMA.


Tieto bonusy dostanete ako darček k e-knihe MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY.

E-KNIHA MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY STOJÍ

0
eur
vrátane bonusov

Do tejto e-knihy som dala mnoho energie a času. Písala som ju po nociach, zabúdala som jesť a spať, zháňala som si informácie, samotné bonusy som tvorila pol roka. Plakala som, keď ma zrádzala technika... Dala som do tejto e-knihy kus samej seba. Preto má pre mňa oveľa vyššiu hodnotu, než je cena, ktorú som určila. Verím, že bude mať hodnotu aj pre Vás.

Objednajte si svoju
e-knihu ešte DNES!

Po kliknutí na tlačidlo budete presmerovaní na objednávkovú stránku, kde nájdete obsah e-knihy a objednávkový formulár. Kliknite na tlačítko a objednajte si e-knihu.