Objednávka eBooku

DENNÍK OPATROVATEĽKY

Cesta do hlbín opatrovateľskej duše

E-book= elektronická kniha: Dostanete ju e-mailom a budete ju čítať vo svojom počítači, alebo tablete. Oproti papierovej knihe má mnoho výhod. Sú v nej funkčné odkazy, cez ktoré sa prekliknete priamo na užitočné stránky a tiež ju môžem kedykoľvek aktualizovať- pridávať do nej nové informácie. Elektronická kniha šetrí životné prostredie aj miesto vo Vašej knižnici.

Vyplňte, prosím formulár nižšie a kliknite na tlačidlo: "dokončiť nákup".


Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem ich spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov (TU), ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Marta Kluchová


Ahoj Marti, děkuji Ti za zaslání ebooku. Byla jsem velmi zvědavá, protože žiji na střídačku v Čechách a v Kanadě, takže mě zajímá život krajanů v cizích zemích. Přečetla jsem e-book bez přestávky, je to velmi silné a poutavé čtení a zároveň plné užitečných informací. Napsala jsi to krásně.
Zdena Luksová
Milá Martuška,chcela by som sa Vám pochváliť. Vďaka Vašej inšpirácii som sa po ukončení opatrovateľského kurzu a pol roku odhodlávania konečne rozhodla zmeniť svoj život a posunúť sa ďalej. Nebolo to vôbec ľahké, dlho som svoje rozhodnutie zvažovala a dosť o sebe pochybovala, ale nakoniec som to predsa urobila - prvýkrát vo svojom živote som dala výpoveď zo zamestnania, z ktorého sa odchádza len do dôchodku. A som veľmi rada, že som sa takto rozhodla. Nakoľko som s nemeckým jazykom problém nemala, podarilo sa mi celkom rýchlo získať dobrú prácu. Som veľmi spokojná a hlavne nezávislá a sebestačná.Veľmi pekne ďakujem aj za Váš darček aj keď najväčším darom je pre mňa práve to "nakopnutie".
Katka M.Opatrovateľka
EBook doporučuji všem ženám, které chtějí v životě žít a nejen přežívat a rozhodly se odjet zkusit štěstí jako pečovatelka v Rakousku nebo Německu. E-kniha MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY komplexně pojímá vše, co je potřeba vědět a udělat před nástupem do ciziny a vydat se tak na novou životní etapu, díky které si už budete moci plnit své sny a zajistit se i po finanční stránce. Stejně tak nás autorka provází počas opatrování a sdílí v eBooku své vlastní zkušenosti, kterých za více jak čtyři roky, opravdu není málo. Našla jsem v něm také užitečné odkazy na vyřízení všeho nutného "papírování" během opatrování. Neméně důležitá je část, kde máme řešení, jak vše zvládat po psychické stránce. To si leckdy člověk dopředu ani nedokáže úplně představit. Dle těchto návodů už budete vše zvládat mnohem lépe a také ušetříte spoustu času hledáním odpovědí na různých místech Internetu, metodou "pokus-omyl", či stylem "jedna paní povídala".
Adéla KubešováPRUVODKYNE ŽEN NA CESTE DO ANGLIE
Ač nejsem slovenka, považuji tento e-book za opravdu důležitý pro každou ošetřovatelku, která se rozhodne pracovat u našich republikových sousedů. Přečetla jsem ho jedním dechem. Obsahuje všechny potřebné informace včetně odkazů na agentury, postupů při registraci a také zkušenosti s různými typy klientů. Dvojí život ošetřovatelky ušetří spoustu času, ukáže začínajícím klady i zápory této profese a usnadní rozjezd v zahraničí.
Radka Hýžová
Pekný večer Martula, tvoj e-book je veľmi obsažný čo sa týka informácii a určite by mi pomohol keby som sa rozhodovala zmeniť svoj život a dať sa na dráhu opatrovateľky. Dlhé roky som stála na opačnej strane, zháňala som prácu pre ľudí. Dokonca pred rokmi som sa snažila dostať ku kontraktu na sprostredkovanie práce opatrovateliek v Rakúsku,žiaľ zatiaľ je to nesplnený sen. Možno niekedy urobíme spolu biznis 😉 . Je to super, ešte som nevidela, aby si niekto dal námahu dať dokopy toľko informácii. Prečo ich chceš dať všetky naraz? Ja by som e-book rozdelila na 2 až 3. Je dosť dlhý a viem veľmi dobre pochopiť, ako si sa snažila dostať zo seba všetky pocity, poznatky, ktoré si zažila počas štyroch rokov. E-book mi poskytol praktické informácie, citovo ma vyzbrojil, že nie je to ľahká cesta, ale keď chcem, dokážem to. Je z neho cítiť, že si dala do jeho tvorby kus srdca a úprimnosť pomôcť všetkým, ktorí budú o informácie stáť. Kto by si ho kúpil? Myslím, že každý, kto sa zaoberá myšlienkou dať sa na dráhu opatrovateľky.Tvoj e-book je naozaj podnetný nielen pre budúce opatrovateľky, ale pre všetkých ľudí, ktorí sa rozhodujú zmeniť spôsob života, posunúť sa ďalej, získať nové životné skúsenosti.
Janka ČerveňanováExpert na účtovníctvo, dane a ich optimalizáciu. Pripravuje projekt: Účtovníctvo hrou pre každého

Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na email:

marta.kluchova@gmail.com 

Som tu pre Vás a rada Vám pomôžem.

Denník opatrovateľky- OBSAH

 

 • 1
  Ťažké začiatky
 • 2
  Cudzí jazyk, alebo...
 • 3
  Opatrovateľský kurz
 • 4
  Výber agentúry + dôležité fb- skupiny
 • 5
  Prvé dojmy v rodine
 • 6
  Všetko o vybavení živnosti v Rakúsku
 • 7
  Čo mi táto práca dala, čo mi vzala
 • 8
  6 tipov klientov s akými sa môžete stretnúť
 • 9
  Varenie a stravovanie
 • 10
  Desatoro opatrovateľky
 • 11
  Voľný čas- barličky na dobitie energie
 • 12
  Môžete sa cítiť šťastne aj ďaleko od domova
 • 13
  Ja a môj druhý život

Vaše BONUSY- dostanete ich ako darček 14 dní od zakúpenia eBooku

Aktualizácia e-booku: Kedykoľvek v e-booku niečo upravím, alebo doplním, pošlem Vám jeho novú verziu zDARma.


E-book plný citátov múdrych ľudí. Múdre a krásne myšlienky na vylepšenie každého dňa.


Martuška ďakujem! Som nadšená z týchto bonusov. Moc si cením to množstvo hodín, ktoré si strávila nad zbieraním citátov. Tento bonus je pre mňa neoceniteľný! Myslím si, že veľmi zaujme každého milovníka múdrych myšlienok. Veľká vďaka.
Zdenka NémethováPsychologička, trénerka vzťahov www.zdenkanemethova.sk

Ak do 14 dní po zakúpení eBooku zistíte, že nie je pre Vás, alebo že z nejakého dôvodu nesplnil Vaše očakávania, peniaze Vám bez zbytočných otázok vrátim