Objednávka knihy

DENNÍK OPATROVATEĽKY


Vyberte, prosím, spôsob platby, vyplňte formulár a kliknite na tlačidlo:

"DOKONČIŤ NÁKUP".

Pri platbe dobierkou je príplatok 2 eurá.


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Pri platbe na dobierku plus 2 eurá.

Dodacia lehota je 2 týždne. Pokiaľ ma Vaša objednávka zastihne doma, knihu Vám odošlem ihneď.


Vaše osobné údaje (meno, e-mail, adresa) sú u mňa v bezpečí a budem ich spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov (TU), ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Marta Kluchová


ČO O KNIHE POVEDALI JEJ  ČITATEĽKY:

 

Martuška, prave som dočítala tvoju knižku na jeden dych. Veľmi pekne ĎAKUJEM. Niekoľko krát mi oči zaliali slzy dojatím. Krásna knižka plná hlbokých myšlienok, vďačnosti a otvorenosti. Pre mňa je nadčasová, pretože tvoje návody a rady do života sú univerzálne a môžu pomôcť každému, kto si prechádza náročným obdobím. Pre mňa si úžasná a života schopná žienka. Hltala som každé slovo. Knižka sa mi čítala s ľahkosťou. Je to akoby som bola s tebou na výlete, z ktorého mám veľa zážitkov. A aj keď nie som opatrovateľka, myslím si, že knižka osloví nejednu ženu. Veď skoro každá žena je doma niekomu opatrovateľku :-). Prajem si, aby takýchto dielok pribudlo v tvojej knižnici viac, aby som mohla byť ich čitateľkou. Ešte raz ďakujem.
Zdenka NémethováPsychologička, trénerka vzťahov www.zdenkanemethova.sk
Hneď som si ju prečítala. Odporúčam ju aby si ju prečítala každá žienka ktorá chce ísť pracovať do zahraničia ako opatrovateľka.Podobné skúsenosti ma asi každá opatrovateľka. Táto práca je veľmi náročná nielen na fyzickú, ale na psychickú zaťaž. Preto by mali ženy sa viac podporovať, držať spolu aby na nich nemohli parazitovať nie len slovenské ale aj rakúske agentúry. Česť výnimkám. Keby viac žien malo odvahu zverejniť pravdivo svoje skúsenosti nie len tie neprijemne, zle, ale aj veselšie, nenadávali len medzi sebou ale ich zverejnili. Možno by sa aj u nás naše političky začali zaujímať ako s našimi ženami jednajú v zahraničí. Pretože veľa žien pri tej práci ma zdravotne problémy nie len fyzické , ale hlavne psychického rázu o čom sa vôbec nehovori a nerieši. Prajem vám všetkým hlavne veľa zdravia a dobrých klientov.
Pangrácová MilanaBývalá opatrovateľka
Ďakujem pani Marte Kluchovej za jej príbeh v knihe Denník opatrovateľky. Čítala som knihu s otvorenou pusou a jedným dychom. Autorka citlivo a hlboko vyjadruje svoje stavy a pocity prepojené s emóciami, ktoré prežíva v okamihu odchodu za prácou do zahraničia. Pre matku a ženu sú tieto chvíle ťažké, povedala by som až srdcervúce. No sú v živote situácie, kde nie je inej možnosti riešiť finančnú situáciu v rodine. Obdivujem pani Martu, že dokázala veľkú vec a svojim príbehom dáva aj iným ženám motiváciu a inšpiráciu ako túto neľahkú životnú situáciu riešiť. Pani Marta vo svojom príbehu ukazuje aj na to, že aj zlé skúsenosti sú po čase prínosom. Ako odporca počítača pani Marta našla v ňom novú komunikačnú cestu k svojim blízkym a tiež skryté možnosti svojho osobného rozvoja. Vrelo odporúčam každému knihu Denník opatrovateľky, ako motiváciu a precítenie, čo prežívajú ženy pri tejto neľahkej práci. Túto knihu by mal prečítať povinne každý muž či partner ženy, ktorá vycestovala za prácou do zahraničia a tak pochopiť ako to je byť tak ďaleko od domova a rodiny.
Jana BakičováŽena, ktorá maľuje horúcim voskom a miluje život. www.janabakicova.sk / www.zena50plus.sk
Sú knihy, ktoré sa mi čítajú ťažko. Čítam rada a veľa, tak už viem, že tieto knihy sú dobré. Autorku Martu Kluchovú čítam dlhšie, čiže vidím ako napreduje v ceste za plnením si svojich snov. My dve sme rovesníčky. Nikdy sme sa ešte osobne nestretli, ale spája nás práca. Podobne sme začínali v Nemecku a sme zhruba rovnako dlho v Rakúsku. Prácu opatrovateľky neprikrášľuje.Vidí realitu jasne. Knihu by som každej začínajúcej opatrovateľke doporučila ako povinné čítanie. Ľahšie sa im bude začínať a nemusia opakovať naše chyby. Učíme jedna druhú a mnoho nás naučia aj naši klienti. Teším sa na ďalšie e-booky, blogy a články. Knihu som dostala ako milý darček a nejaké si kúpim,aby som ich tiež darovala.
Jana BorzováOpatrovateľka
Marta Kluchová je výjimečná osobnost, před níž smekám. Dokázala se vzepřít osudu a najít cestu vedoucí k lepšímu životu pro sebe i pro své blízké. Při četbě jejího eBooku DENNÍK OPATROVATEĹKY Cesta do hlbín opatrovateĺskej duše mi vlhly oči a mrazilo mne v zádech. Mezi řádky jsem však vyčetla jednu významnou věc: kritiku společnosti, která skupině současných žen nedává šanci vychovávat své děti tak, jak by si představovaly a jak by bylo žádoucí. Těžká práce dělnic třísměnného provozu vychovává z těchto žen uštvané jedince, kteří nemají dostatek sil na svou mateřskou roli, ale nemají ani dostatek prostředků k zajištění potřeb své rodiny. Odejdou - li za prací do zahraničí, vzdávají se z části vlivu na výchovu svých dětí. To neprospívá ani jim samým, ani jejich rodinným příslušníkům a v důsledku ani celé společnosti. Práci Marty Kluchové, kdy radí začínajícím podnikatelkám, považuji za nadčasovou.
Pavla SoučkováZakladatelka projektu Rodinné hnízdo snů. www.pavlasouckova.cz , pavlasouckova.cz , http://pavlasouckova.cz

Denník opatrovateľky- OBSAH

 

 • 1
  Čmárať do knihy dovolené
 • 2
  Kto je Rosa
 • 3
  Moji prví klienti
 • 4
  Prvé stretnutie so smrťou
 • 5
  Ležiaca Pacientka-ťažká váha
 • 6
  Zopár slov o prekonávaní strachu
 • 7
  Obdobie temnoty
 • 8
  A znova manželský pár
 • 9
  Rozprávková babička
 • 10
  Ako môj život vyzerá dnes
 • 11
  Čo sa mi páči na mojej práci
 • 12
  Ako je to vlastne s tými peniazmi
 • 13
  A prezradím Vám aj čo sa mi nepáči
 • 14
  Aj pri hraní "človeče" môžete dostať chorobu z povolania
 • 15
  čo robím pre to, aby zo mňa práca nevysávala život
 • 16
  Opatrovateľka na pracovnom výlete
 • 17
  Medzi dvoma turnusmi
 • 18
  Veľkonočný pondelok rakúskej opatrovateľky
 • 19
  Vianoce rakúskej opatrovateľky
 • 20
  Z počítačového nevedka blogerka
 • 21
  Toto už nerobím
 • 22
  Ako si opatrovateľka plní sny

Vaše BONUSY- dostanete ich ako darček 14 dní od zakúpenia knihy

E-book: MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY



Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na email:

marta.kluchova@gmail.com 

Som tu pre Vás a rada Vám pomôžem.