CHCEŠ PRACOVAŤ AKO OPATROVATEĽKA V NEMECKU?

 

1. Nevieš ako začať?

Nechceš platiť za sprostredkovnie práce nezmyselné poplatky?

 

2. Hľadáš sprostredkovateľa, ktorý Ti dá nie len prácu, ale sa o teba bude aj na turnuse starať?

 

3. Chceš ísť robiť von, ale nevieš po nemecky?

 

UKÁŽEM TI AKO NA TO, POMôŽEM TI S NEMČINOU, PRIPRAVÍM ŤA NA POHOVOR A PREPOJÍM ŤA SO SERIÓZNYM SPROSTREDKOVATEĽOM PRÁCE!

 

Som praktický a podrobný sprievodca na ceste do opatrovateľského sveta, pre všetky skvelé ženy, ktoré chcú pracovať ako opatrovateľka v cudzine.

CHCEŠ pravidelne dostávať na email pracovné ponuky a novinky z opatrovateľského sveta?

NAPÍŠ MI

Chceš si vyskúšať prácu v Nemecku, ale nevieš, ako na to, čoho sa vyvarovať, na čo si dať pozor, aby si sa nedostala do problémov?
Túžiš cestovať, spoznávať nové krajiny, ale nemáš na to dosť peňazí, času, odvahy?
Rozčuľujú Ťa poplatky agentúram a následne nízke mzdy opatrovateliek?
Si začiatočníčka v nemčine a máš strach, že sa nedohovoríš, alebo že neprejdeš na pohovore?
Neorientuješ sa v agentúrach a sprostredkovateľoch práce, pretože ich je už toľko na trhu, že nevieš, koho si vybrať? Nevieš, kto je seriózny, komu môžeš veriť? Nepoznáš nikoho, kto by ťi prácu v Nemecku sprostredkoval?

JA TI POMÔŽEM!

Vezmem ťa za ruku k Tvojej prvej práci v Nemecky hovoriacich krajinách a skôr než vycestuješ, pripravím ťa najlepšie, ako budem vedieť, aby ťa nezaskočili nepríjemné situácie. Prepojím ťa so serióznym sprostredkovateľom práce, ktorý ťi nie len dá legálnu prácu v Nemecku, ale ťa aj zamestná a bude za ťeba platiť všetky povinné odvody a vybavovať otravnú administratívu. Budem sa o ťeba starať tak, aby si do práce v zahraničí nastúpila čo najlepšie pripravená.

KTO SOM? Žena ako Ty. Opatrovateľka a mama, ktorá mala sen, neskysnúť len doma pri sporáku, ale vidieť svet a vyskúšať si prácu v zahraničí. Podarilo sa mi to a 8 rokov som pracovala v nemecky hovoriacich krajinách, ako opatrovateľka.
Dnes som na materskej s najmladším synom, píšem články a knihy pre opatrovateľky a externe spolupracujem s overenými sprostredkovateľmi práce.
Než som pred rokmi po prvý krát vycestovala, prešla som si tŕnistou cestou. Veľmi som chcela ísť a zároveň som mala strach. Čo by som vtedy na začiatku bola dala za to, keby som mala v rukách nejakého uceleného sprievodcu, v ktorom nájdem od A po Z všetko, od starostlivosti o seniorov, cez varenie, základnú orientáciu v predpisoch a vo všetkom, čo si treba vedieť vybaviť, až po psychohygienu. Vytvorila som podrobného sprievodcu, ktorý uľahčí začiatky iným opatrovateľkám.

Ty už to také ťažké mať nebudeš. U mňa nájdeš všetko potrebné na rozjazd práce opatrovateľky seniorov v zahraničí a rôzne praktické tipy, ktoré využiješ aj ako zabehnutá opatrovateľka

A na spestrenie, moje osobné príbehy, zážitky a skúsenosti.

Budem Tvoja osobná sprievodkyňa a dám ti všetko, čo som sa za tých 8 rokov práce opatrovateľky v cudzine naučila. 

CHCEŠ pravidelne dostávať na email pracovné ponuky a novinky z opatrovateľského sveta? 

NAPÍŠ MI


KÚSOK Z MÔJHO ŽIVOTNÉHO PRÍBEHU, KTORÝ MA DOVIEDOL K PRÁCI V ZAHRANIČÍ

SOM OPATROVATEĽKA A MAMA. Ako opatrovateľka som pracovala dlhé roky zahraničí. Mám dve dospelé deti a jedného malého princa. Milujem rozmanitosť života, výlety, históriu, prírodu. Robím to, čo chcem a som vďačná za každý nový deň. Baví ma inšpirovať ľudí k tomu, aby sa nebáli prekračovať vlastné hranice.
Žijem dva plnohodnotné a zároveň rozdielne životy. Prepájam môj opatrovateľský svet so životom v kruhu mojich blízkych a žijem oba moje životy naplno. Nečakám na "až". Cestujem, čítam, píšem články a knihy pre opatrovateľky, učím sa nové veci, radujem sa zo života a ľúbim svoju rodinu a priateľov. Ako v práci, tak i doma.

Pred pár rokmi som však bola klasický uštvaný zamestnanec. Celý týždeň som sa tešila na zaslúžený víkend, ktorý som potom aj tak prežila v strese a depresii z toho, že tie dva dni rýchlo skončia a zase budem musieť otročiť v nezáživnej robote, ktorá ma ani trocha nebavila. Rozhodla som sa to zmeniť.

Z MIESTA SOM SA POHLA AŽ NA PRAHU ŠTYRIDSIATKY, S DLŽOBOU NA ÚČTE A SLABOU NEMČINOU

Vďaka práci v Nemecku a Rakúsku som sa naučila po nemecky, spoznala novú krajinu, nových ľudí, splnila som si niektoré cestovateľské sny.

 Práca v zahraničí mi otvorila dvere do úplne iného sveta, než na aký som bola zvyknutá

PRÁCNE SOM ZOZBIERALA VEĽA UŽITOČNÝCH A POTREBNÝCH INFORMÁCIÍ A NABRALA MNOHO SKÚSENOSTÍ A POZNATKOV Z OPATROVATEĽSKEJ ČINNOSTI A ZO ŽIVOTA V ZAHRANIČÍ. VIEM, ČOMU SA TREBA VYHNÚŤ, NA ČO SI DAŤ POZOR...
VŠETKO, ČO SOM SA NAUČILA  NAUČÍM AJ TEBA.

 

CHCEŠ pravidelne dostávať na email pracovné ponuky a novinky z opatrovateľského sveta? 

NAPÍŠ MI

ČO ŤA VIEM NAUČIŤ A ČO ODO MŇA ZÍSKAŠ?

Praktické tipy na zvládnutie cudzieho jazyka

Rady a tipy, ako sa popasovať s učením cudzieho jazyka. Ak dodržíš pár jednoduchých zásad a urobíš si z nich návyk, aj Ty sa môžeš naučiť cudzí jazyk a to aj vo vyššom veku.

Môj pohľad na život a prácu v zahraničí, chyby, ktoré som urobila a Ty už nemusíš

Počas obdobia stráveného vo svete, som sa ocitla v rôznych situáciách, ktoré ma zaskočili a musela som ich riešiť. Vďaka mne Teba už tieto situácie neprekvapia a nezaskočia. Načo sa učiť na vlastných chybách? Už som ich urobila za Teba. 🙂

Príbehy z mojej opatrovateľskej praxe aj z môjho súkromného života

Vychádzam s kožou na trh a poodhalím Ti kúsok môjho súkromia

Spojím ťa so spoľahlivým a serióznym sprostredkovateľom práce

Dostaneš slovenskú pracovnú zmluvu, podloženú slovenským zákonníkom práce. Nemusíš si hneď na začiatku robiť starosti so živnosťou a platením odvodov. Budeš zamestnancom slovenskej agentúry, ktorá všetku administratívu vyrieši za Teba.

Budem sa o Teba starať

Dám Ti veľa materiálov, z ktorých sa mnohé naučíš, dám Ti zdarma všetky moje eBooky, aj tlačenú knihu, budem s Tebou všetko konzultovať cez fb messenger, ak budeš chcieť, môžem Ťa naučiť základy nemčiny, ktoré sú pri práci opatrovateľky v Nemecku nevyhnutné.

VŠETKO PEKNE, "POHROMADE", BEZ ZDĹHAVÉHO BLÚDENIA A PÁTRANIA V INTERNETOVEJ DŽUNGLI. 


PRE KOHO JE TÁTO PRÁCA VHODNÁ?

  • Pre ženy, ktoré chcú vo svojom živote niečo zmeniť, zažiť.
  • Pre každého, kto nemá chuť drieť na Sk za slovenskú minimálnu mzdu. Práca v nemeckej rodine môže byť dobrým odrazovým mostíkom na rozbeh nového života.
  • Pre každého, kto chce pracovať ako opatrovateľ/ka v zahraničí a nevie ako začať
  • Pre každého, kto nedôveruje agentúram a nevie, na koho sa obrátiť

PRIPRAVILA SOM PRE TEBA SKVELÉ VECI, AKÉ ŽIADNY INÝ SPROSTREDKOVATEĽ PRÁCE NA SLOVENSKU NEPOSKYTUJE.

Všetky bonusy, pod šípkami získaš odo mňa zdarma. Jedinou podmienkou je odrobenie jedného mesačného turnusu cez sprostredkovateľa práce, s ktorou spolupracujem a veľmi rada ťa prepojím. (Platí v prípade, že u nich zatiaľ nie si zaregistrovaná. Pre viac info o agentúre mi napíš.)

 

BONUSY ODO MŇA (ak vycestuješ na moje odporúčanie)

Tlačená kniha: DENNÍK OPATROVATEĽKY

Máš rada šušťanie a vôňu papiera? Miluješ tlačené knihy? Rada sa dotýkaš príbehu? Tlačenú knihu DENNÍK OPATROVATEĽKY Ti zašlem do Tvojej poštovej schránky ihneď po odpracovaní prvého mesačného turnusu. Získaš ju odo mňa úplne zDARma, ako poďakovanie za odvedenú prácu. (Okrem Tvojej mzdy, samozrejme 🙂 )

E-book: MÔJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY

 

Nájdeš v ňom všetko o mojom živote a práci v nemecky hovoriacich krajinách. E-book sa predáva za 12 eur, Ty ho získaš zDARma pri podpísaní pracovnej zmluvy


Ebook: AKO ZAČAŤ OPATROVAŤ

 

Dva opatrovateľské príbehy dvoch žien. V tomto ebooku nájdeš rady a tipy, ktoré využiješ nie len na začiatku svojej opatrovateľskej cesty, ale aj ako skúsená opatrovateľka a nie len v práci, ale aj v bežnom živote.

Ebook NEMECKÉ MINIMUM PRE OPATROVATEĽKY

 

Praktický pomocník od učiteľky nemčiny Michaely Skopalovej. Potrebné nemecké slovíčka a slovné spojenia, ktoré pri práci opatrovateľky určite BUDEŠ POTREBOVAŤ.


Mp3- MEDITAČNÁ NAHRÁVKA PRE OPATROVATEĽKY

Nahrávka sa volá: ROZLÚČ SA SO STRACHOM. Po jej vypočutí sa budeš pozerať na všetky svoje strachy úplne inak, príjmeš ich, prestaneš sa pred nimi schovávať a budeš vedieť, ako s nimi pracovať.


Chceš pracovať ako opatrovateľka v Nemecku? Chceš odo mňa dostávať najčerstvejšie tipy na prácu v Nemecku, RADY, TIPY, INŠPIRÁCIE A TIEŽ NOVINKY Z OPATROVATEĽSKÉHO SVETA?

Napíš mi ešte DNES!