CHCEŠ

ZAČAŤ PODNIKAŤ

S

ESHOPOM? 

 

Hľadáš cesty, ako si čo najjednoduchšie zriadiť vlastný eshop a predávať produkty cez internet?

 

UKÁŽEM TI AKO NA TO!

 

Predstav si, že si paňou svojho času aj financií, SLOBODNE podnikáš, je ti jedno, kde sa zrovna nachádzaš - Tvoj obchod funguje, nech si kdekoľvek, dokonca nikomu neplatíš nájom, nepotrebuješ ani žiadných zamestnancov a pracovnú dobu...

 

ZNIE TO MOC RUŽOVO, VŠAK? 🙂 ... tu platí heslo:

 

Uvidíš, až Uveríš.

Pozývam ťa na cestu, na ktorej ti predám know how, ako profesionálne podnikať s už pripraveným eshopom.

Je jedno, kde sa práve nachádzaš. Tvoj internetový obchod môže fungovať, nech budeš kdekoľvek. Nikomu nebudeš platiť nájom, nebudeš potrebovať zamestnancov, ani pracovnú dobu.

CHCEŠ TO?

Napíš mi správu na facebook a naučím ťa, ako si rozbehnúť vlastný eshop.

Dostaneš presný návod, ako si jednoducho zriadiť vlastný internetový obchod, ako ho spravovať, ako komunikovať s dodávateľom. Nebudeš musieť baliť ani odosielať tovar, o to sa bude starať tvoj dodávateľ.

Dostaneš presný návod, ako si všetko nastaviť krok za krokom. 

KTO SOM?

Som opatrovateľka seniorov, momentálne na materskej. Dostala som dar, stať sa v pokročilom veku mamou a mám jeden veľký sen, aby som svojmu najmladšiemu synovi mohla dať všetko to, čo som pre nedostatok času nemohla dať dvom starším deťom. A tak na tom pracujem a ty pri tom môžeš byť so mnou.

Napíš mi: správu na facebook

Čo ťa môžem naučiť?

  1. Ako NEPREDÁVAŤ klasickým spôsobom a vďaka tomu sa stať úspěšnou podnikateľkou
  2. Akým spôsobom a zdarma môžeš vybudovať svoj internetový obchod
  3. Ako efektívne využiť Facebook pre rast svojho obchodu (tento obchod ale nie je iba ONLINE, môže byť, ale nemusí, ukážem Ti online i offline možnosti)
  4. Ako funguje tvoja MYSEĽ a ako ju môžeš využiť vo svoj prospech celkovo v živote
  5. Čo znamená atraktívny marketing a ako ho uchopiť v praxi
  6. Ako si vybudovať obraty, ktoré ti zaručia príjem, ktorý si chceš mesačne nastaviť
  7. Ako si to celé postaviť a rozbehnúť aj popri zamestnaní, živnosti, inom podnikaní, alebo na materskej
  8. Ako si úspešne budovať svoju vlastnú značku (svoje meno)

Trend nakupovania online stále rastie a čím ďalej viac podnikateľov si programuje svoje vlastné eshopy, všímaš si? Presne taký môžeš mať aj ty, len si ušetríš čas, peniaze a starosti s celou logistikou, programovaním, atď. Tento eshop je totiž už úplne pripravený na podnikanie zo dňa na deň.

Napíš mi a naučím ťa, ako podnikať s eshopom.

Najčastejšia otázka: JE TO MLM?

MLM z 90. rokov, ktoré si ľudia stále pamätajú v štýle: predávať, naháňať, uháňať, vyberať od ľudí poplatky, upisovať niekoho pod seba, pyramída atď...

Nič takého v tomto duchu nie je súčásťou tohoto konceptu. Bude to tak na prvý dojem v niekoho očiach, možno vyzerať, pretože na network marketingu to založené je, rovnako ako prakticky všetko v dnešnej dobe. Lenže tu ide o iný princíp, než si väčšinou ľudia myslia.

Network marketing robíme všetci bežne každý deň a vďaka tomu, čo ti ponúkam sa dá naučiť, ako je možné túto prácu uchopiť v tom správnom duchu. Teda stať sa Profi Podnikateľom a NE PREDAJCOM. Je v tom naozaj VEĽKÝ ROZDIEL.

 

Napíš mi nezáväzne správu na môj facebook  a ja ti dám ďalšie info.