Čo o e-knihe MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY povedali čitateľky

Elektronická kniha:

Pre všetky ženy, ktoré pracujú, alebo chcú pracovať ako opatrovateľka v cudzine.

 

 

ČO O E – KNIHE HOVORIA JEJ ČITATEĽKY?

Alena:

Tešila som sa na toto dielko a eBook pre mňa splnil očakávania. Každá žena, ktorá cestuje do zahraničia potrebuje aspoň základnú výbavu informácií, ktorá tu doteraz chýbala. Určite doporučujem, pretože najlepšie sú rady zo života, ktorými sa môžeme inšpirovať.

Marta opisuje svoje skúsenosti a dáva veľmi konkrétne tipy, ak ste práve vo fáze rozhodovania – ako ďalej. Som rada, že nás je viac a viac, čo sme sa pustili do písania a zviditeľňujeme prácu opatrovateliek v zahraničí. To, že sa potrebuje človek o seba starať platí pri 24hodinových službách dvojnásobne, preto určite doporučujem čítať a starať sa o seba. Iba tak sa dá viesť pekný dvojitý život opatrovateľky! Viem o tom tiež svoje 🙂

 

Adéla:

EBook doporučuji všem ženám, které chtějí v životě žít a nejen přežívat a rozhodly se odjet zkusit štěstí jako pečovatelka v Rakousku nebo Německu. E-kniha MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY komplexně pojímá vše, co je potřeba vědět a udělat před nástupem do ciziny a vydat se tak na novou životní etapu, díky které si už budete moci plnit své sny a zajistit se i po finanční stránce.

Stejně tak nás autorka provází počas opatrování a sdílí v eBooku své vlastní zkušenosti, kterých za více jak čtyři roky, opravdu není málo. Našla jsem v něm také užitečné odkazy na vyřízení všeho nutného „papírování“ během opatrování. Neméně důležitá je část, kde máme řešení, jak vše zvládat po psychické stránce. To si leckdy člověk dopředu ani nedokáže úplně představit. Dle těchto návodů už budete vše zvládat mnohem lépe a také ušetříte spoustu času hledáním odpovědí na různých místech Internetu, metodou „pokus-omyl“, či stylem „jedna paní povídala“.

 

Radka:

Ač nejsem Slovenka, považuji tento e-book za opravdu důležitý pro každou ošetřovatelku, která se rozhodne pracovat u našich republikových sousedů. Přečetla jsem ho jedním dechem. Obsahuje všechny potřebné informace včetně odkazů na agentury, postupů při registraci a také zkušenosti s různými typy klientů. Dvojí život ošetřovatelky ušetří spoustu času, ukáže začínajícím klady i zápory této profese a usnadní rozjezd v zahraničí.

 

Zdena:

Ahoj Marti, děkuji Ti za zaslání ebooku. Byla jsem velmi zvědavá, protože žiji na střídačku v Čechách a v Kanadě, takže mě zajímá život krajanů v cizích zemích. Přečetla jsem e-book bez přestávky, je to velmi silné a poutavé čtení a zároveň plné užitečných informací. Napsala jsi to krásně.

 

Janka:

Pekný večer Martula, tvoj e-book je veľmi obsažný čo sa týka informácii a určite by mi pomohol keby som sa rozhodovala zmeniť svoj život a dať sa na dráhu opatrovateľky. Dlhé roky som stála na opačnej strane, zháňala som prácu pre ľudí. Dokonca pred rokmi som sa snažila dostať ku kontraktu na sprostredkovanie práce opatrovateliek v Rakúsku,žiaľ zatiaľ je to nesplnený sen. Možno niekedy urobíme spolu biznis 😉 .

Je to super, ešte som nevidela, aby si niekto dal námahu dať dokopy toľko informácii. Prečo ich chceš dať všetky naraz? Ja by som e-book rozdelila na 2 až 3. Je dosť dlhý a viem veľmi dobre pochopiť, ako si sa snažila dostať zo seba všetky pocity, poznatky, ktoré si zažila počas štyroch rokov.

E-book mi poskytol praktické informácie, citovo ma vyzbrojil, že nie je to ľahká cesta, ale keď chcem, dokážem to. Je z neho cítiť, že si dala do jeho tvorby kus srdca a úprimnosť pomôcť všetkým, ktorí budú o informácie stáť. Kto by si ho kúpil? Myslím, že každý, kto sa zaoberá myšlienkou dať sa na dráhu opatrovateľky.Tvoj e-book je naozaj podnetný nielen pre budúce opatrovateľky, ale pre všetkých ľudí, ktorí sa rozhodujú zmeniť spôsob života, posunúť sa ďalej, získať nové životné skúsenosti.

 

Katka:

Milá Martuška, chcela by som sa Vám pochváliť. Vďaka Vašej inšpirácii som sa po ukončení opatrovateľského kurzu a pol roku odhodlávania konečne rozhodla zmeniť svoj život a posunúť sa ďalej. Nebolo to vôbec ľahké, dlho som svoje rozhodnutie zvažovala a dosť o sebe pochybovala, ale nakoniec som to predsa urobila – prvýkrát vo svojom živote som dala výpoveď zo zamestnania, z ktorého sa odchádza len do dôchodku.

A som veľmi rada, že som sa takto rozhodla. Nakoľko som s nemeckým jazykom problém nemala, podarilo sa mi celkom rýchlo získať dobrú prácu. Som veľmi spokojná a hlavne nezávislá a sebestačná. Veľmi pekne ďakujem aj za Váš darček aj keď najväčším darom je pre mňa práve to „nakopnutie“.

 

Zdenka: (Vyjadrenie k bonusom, ktoré dávam k e-booku ako darček)

Martuška ďakujem! Som nadšená z týchto bonusov. Moc si cením to množstvo hodín, ktoré si strávila nad zbieraním citátov. Tento bonus je pre mňa neoceniteľný! Myslím si, že veľmi zaujme každého milovníka múdrych myšlienok. Veľká vďaka.

 

Marcela:

Hoci nie som opatrovateľka a ani sa nechystám, obdivujem ženy, čo sa na toto podujmú. Táto kniha bola veľmi zaujímavá, s užitočnými informáciami pre budúce opatrovateľky, popretkávaná vtipnými príbehmi. Jediné, čo mi chýbalo, boli fotky z potuliek, na ktoré sa, dúfam, môžem tešiť v ďalšom pokračovaní 🙂

 

Viac podrobností o e-knihe MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY nájdete na tejto stránke (kliknite): https://www.martakluchova.sk/moj-dvojity-zivot-opatrovatelky/

 

KÚPIŤ E-KNIHU: MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY

 

Marta Kluchova
Som virtuálna asistentka a opatrovateľka v domácom prostredí. Milujem moju rodina a malého synka, ktorého som dostala do daru v pokročilom veku. Niekoľko rokov som pracovala ako opatrovateľka seniorov v Nemecku a Rakúsku a preto dôverne poznám starosti aj radosti turnusových opatrovateliek. Mám rada cestovanie, knihy, písanie... Som zberateľka príbehov - hlavne opatrovateľských. Nemám rada stereotyp, zmena je pre mňa život, prijímam výzvy na vzdory strachu a som vďačná za každý nový deň. Som autorkou eBooku SOM OPATROVATEĽKA- Dva životy jednej ženy a eBooku MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY , a tiež knihy DENNÍK OPATROVATEĽKY . Baví ma inšpirovať ľudí k tomu, aby sa nebáli prekračovať vlastné hranice. Viac o mne sa dozviete tu >>

Kniha:

DENNÍK OPATROVATEĽKY

Cestujete do zahraničia, ostávate na turnusy a pracujete 24 hodín denne? Máte pocit, že vaša práca je psychicky náročná a vyčerpávajúca? Cítite sa unavená a obávate sa budúcnosti?
ROZUMIEM VÁM!
Aj ja som Opatrovateľka.
Aj mne býva smutno za rodinou, deťmi, priateľmi. Aj ja občas plačem v noci do vankúša.

Som žena ako vy. Na Slovensku mama, v Rakúsku opatrovateľka, žijúca cudzí život.

V tejto knihe nájdete mnohé opatrovateľské zážitky, myšlienky, smútky aj radosti. Nazrite do knihy a ja vám sľubujem, že so mnou budete plakať aj sa smiať a že sa v nej mnohé nájdete.

Komentáre