Rýchlokurz opatrovateľskej nemčiny pre začiatočníkov

Občas mi píšu ženy, ktoré by chceli ísť robiť von, ale nevedia nemčinu.

Keď sa aj snažia ju naučiť, nevedia, odkiaľ začať, nemajú na to čas, nemajú peniaze na kvalitné kurzy a väčšinou sú v situácii, že by potrebovali čím skôr vycestovať a zarobiť si, ale kôli neznalosti nemčiny ich nijaká agentúra nezoberie.

Takže ak nemajú známeho v Nemecku, alebo v Rakúsku, ktorý by im dohodil prácu, nemajú šancu.

A ak aj toho známeho majú a dostanú sa robiť von, veľmi rýchlo zistia, že bez nemčiny to nepôjde.

Ísť pracovať s chorým človekom, to nie je, ako ísť na dovolenku. Potrebujete mu porozumieť.

Premýšľala som čo s tým a rozhodla som sa urobiť ,,výcuc“ toho najdôležitejšieho, čo je potrebné vedieť, aby opatrovateľka prešla pohovorom a vedela sa dohovoriť s klientom. Urobila som rýchlokurz základnej nemčiny, s ktorou je možné vycestovať za prácou a na ktorej sa dá potom ďalej (už popri práci) stavať.

Lebo učenie sa jazyka je nikdy nekončiaci príbeh, ale keby ste čakali, až budete vedieť po nemecky, tak by ste nevycestovali nikdy. A jazyk sa aj tak najlepšie učí v prostredí, kde sa ním hovorí…

A navyše, aby som vám v začiatkoch ešte viac pomohla, nadviazala som spoluprácu s osvedčenou agentúrou, ktorá ma 30 ročnú tradíciu a skvelé referencie. Ak absolvujete môj kurz a vycestujete práve cez túto agentúru, náklady za kurz vám po odpracovaní prvého turnusu preplatia.

Vycestovať samozrejme môžete cez ktoréhokoľvek sprostredkovateľa práce, alebo aj na vlastnú päsť.

V tom prípade vám platbu za kurz nikto nepreplatí, ale aj tak sa do neho oplatí investovať, pretože štartovacia cena je v porovnaní s inými kurzami skutočne veľmi lákavá. A keďže kurz mám v pláne neustále vylepšovať a dopĺňať, cenu budem postupne zvyšovať.

Pri tvorbe kurzu som vychádzala z toho, že ak chce ísť niekto robiť von, pravdepodobne tú prácu potrebuje získať čo najskôr. Preto som tento kurz vytvorila ako rýchlokurz, ktorý trvá jeden mesiac, je veľmi intenzívny a pokiaľ zvládnete sa každodenne učiť, tak už o mesiac budete môcť vycestovať. Samozrejme, môžete si ísť svojim vlastným tempom a študovať pomalšie a v čase, ktorý vám vyhovuje. Prístupy ku kurzu vám zostanú navždy.

Ak vás to oslovilo, alebo ak poznáte niekoho, kto by chcel ísť von opatrovať, brány rýchlokurzu sú otvorené a budem sa na vás tešiť vo vnútri.

Marta Kluchová
Som trojnásobná mama, ktorá roky pracovala v nemecky hovoriacich krajinách, ako opatrovateľka seniorov. Cestu opatrovateľky v zahraničí som vymenila za moju rodinu, opatrovanie na Slovensku a prácu virtuálnej asistentky. Milujem moju rodinu a milujem príbehy, hlavne opatrovateľské. Rada ich nie len čítam, ale aj píšem. Som autorkou eBooku SOM OPATROVATEĽKA- Dva životy jednej ženy a eBooku MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKY , a tiež knihy DENNÍK OPATROVATEĽKY . Baví ma inšpirovať ľudí k tomu, aby sa nebáli prekračovať vlastné hranice. Viac o mne sa dozviete tu >>

Kniha:

DENNÍK OPATROVATEĽKY

Cestujete do zahraničia, ostávate na turnusy a pracujete 24 hodín denne? Máte pocit, že vaša práca je psychicky náročná a vyčerpávajúca? Cítite sa unavená a obávate sa budúcnosti?
ROZUMIEM VÁM!
Aj ja som Opatrovateľka.
Aj mne býva smutno za rodinou, deťmi, priateľmi. Aj ja občas plačem v noci do vankúša.

Som žena ako vy. Na Slovensku mama, v Rakúsku opatrovateľka, žijúca cudzí život.

V tejto knihe nájdete mnohé opatrovateľské zážitky, myšlienky, smútky aj radosti. Nazrite do knihy a ja vám sľubujem, že so mnou budete plakať aj sa smiať a že sa v nej mnohé nájdete.

Komentáre